محل تبلیغات شما
کنترل خشموقتی افراد هیجانات خودشان را می شناسند، زمانی که آن هیجان به سراغشان می آید خودشان می فهمند که مثلا من دارم خوشحال می شوم، من دارم خشمگین می شوم و به محض اینکه متوجه این روند می شوند می توانند با روش هایی که آموخته اند خشم خود را کنترل کنند.
درباره کنترل خشم بیشتر توضیح دهید.

اولین راهکار برای کنترل خشم استفاده از روش های شناختی است. یعنی ابتدا باید حالات هیجانی خود را بشناسیم. روانشناسان به این شناخت می گویند مؤلفه هوش هیجانی. وقتی افراد هیجانات خودشان را می شناسند، زمانی که آن هیجان به سراغشان می آید خودشان می فهمند که مثلا من دارم خوشحال می شوم، من دارم خشمگین می شوم و به محض اینکه متوجه این روند می شوند می توانند با روش هایی که آموخته اند خشم خود را کنترل کنند. برای کسب این شناخت باید در زمان آرامش فکر کنیم چه مواقعی عصبانی می شویم و در این مواقع چه واکنشی از خود نشان می دهیم و آن ها را یادداشت کنیم. سپس با خود قرار بگذاریم زمانی که چنین اتفاقی برای ما پیش آمد با روش هایی که در ادامه می خوانیم -خشم خود را کنترل کنیم.

تغییرات بدن هنگام بلوغ در دختران

زندگینامه ملّاقاسم_همتی هزاوه ((جدپدری بنده))

روانشناسی و فوتبال

کنترل ,خودشان ,کنیم ,زمانی ,اینکه ,شوند ,من دارم ,خود را ,را کنترل ,کنترل خشم ,زمانی که ,افراد هیجانات خودشان ,وقتی افراد هیجانات

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

masucira فروشگاه عینک آفتابی اصل وبلاگ نمایندگی شادآباد آموزش پینگ پنگ تهران فروش رله امرن Omron stalwitchververb کامران نرجه rodenonfie naconnichet Carlos's collection